ضوابط سایت

1. مسئولیت مربوط به محتوایی که در سایت قرار دارد، شامل تصاویر، محتوای متنی، قیمت محصولات و هر نوع محتوای دیگر بر عهده شرکت هنر گردشگری آرون است و هرگونه تخلف از قوانین جاری کشور را مستقیما و شخصا پاسخگو خواهد بود.

2. هنرگردشگری آرون مسئولیت سالم بودن محصول را در زمان ارسال، تشخیص اصالت کالا و تطابق کیفیت محصول با تصاویر موجود در سایت، توضیح و توصیفی که درمورد محصولات نوشته میشود و ارسال محصولاتی که هزینه آن ها پرداخت شده است را به عهده می گیرد.

3. کیفیت محصولات موجود، قبل از قرارگیری در سایت توسط گروه متخصص کارشناسی خواهد شد.

4. کالاهایی که در سایت موجود است دارای تصاویر، توضیحات و نامی مطابق با قوانین جاری کشور است.

5. شرکت هنرگردشگری آرون به منظور پاسداشت حقوق مالکیت فکر تولیدکنندگان و هنرمندان، تمامی محصولات خود را با نام و معرفی برند هنرمند و تولید کننده ارائه می دهد.

6. در راستای قوانین مالکیت فکری و احترام به مالکیت مادی و معنوی شرکت هنر گردشگری آرون، تمامی محتوای درج شده در سایت شامل  عکس ها، ویدئوها،لوگو ... مختص استفاده در این سایت بوده و هرگونه استفاده از آن ها غیر اخلاقی و خلاف قانون است.

قوانین و ضوابط کاربران 

1. خریداران در تمامی روزهای هفته و در 24 ساعت شبانه روز امکان خرید از وب سایت را دارند.

2. کاربران توجه داشته باشند که باید هنگام سفارش کالا، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. همچنین آدرس ارسالی کالا باید دقیق و درست وارد شود. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

3. سفارشات به وسیله پست ارسال خواهد شد.

شرایط بازگشت کالا

در مورد کالاهای شکستنی در صورت آسیب دیدگی کالا در زمان تحویل  توسط مامور پست، خریدار باید صورت جلسه آسیب کالا را از مامور پست دریافت کند و از طریق پست پیگیر باشد.